• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Elegancki wymiar łazienkiElegancja to piękno, harmonia, dobry smak, umiar. To także szlachetność, czyli najwyższa jakość, spokój i subtelność. Elegancja jest ponadczasowa.

Czytaj więcej...

 

Klasycznie i z klasą - łazienka z akcesoriami w starym brązie„Klasyka” to czerpanie z tradycji, z tego, co określono jako doskonałe i mające nieprzemijającą wartość. To też pewien przyjęty standard, uznany za dobry, a nawet wybitny, do którego warto się odwoływać.

Czytaj więcej...

Jakie akcesoria wybrać do swojej łazienki?Czasem nie trzeba wiele – już kilka ruchów aranżacyjnych, kilka detali potrafi zdziałać cuda i diametralnie zmienić atmosferę wnętrza. Taką moc mają np. akcesoria łazienkowe.

Czytaj więcej...

Postaw na kompleksowe wyposażenie - znajdź najlepszą serię baterii i akcesoriów do swojej łazienkiWybór odpowiedniej armatury nie jest prostym zadaniem. Jak je sobie ułatwić? Warto wybrać baterie i akcesoria z jednej serii. Dzięki temu wszystkie elementy będą ze sobą doskonale współgrać zarówno pod względem technicznym, jak i stylistycznym.

Czytaj więcej...

Złota łazienkaZłoto od wieków symbolizowało doskonałość, bogactwo, potęgę, a wnętrza ze złoceniami tchnęły pałacowym przepychem. W najnowszych aranżacjach złote elementy w interesujący sposób urozmaiciły trend minimalistyczny, dodając mu szyku, luksusu i ciepłego blasku.

Czytaj więcej...

Czerń i chrom w łazience
Jaka może być nowoczesna łazienka? Gustownie urządzona, przestronna, dobrze doświetlona, z minimalną liczbą niezbędnych sprzętów zapewniających komfort. Elegancka i zarazem bardzo funkcjonalna. Wszystkie te cechy posiada łazienka na prezentowanej aranżacji.

Czytaj więcej...

FERRO - Zestawy natryskowe z deszczowniamiW stałym dylemacie – wanna czy prysznic – zwolennicy natrysków mają dodatkowy, przekonujący argument. Jest nim deszczownia.

Czytaj więcej...