• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Zielony Yawal - Wspólnie ku zrównoważonemu rozwojowiKonferencja "Zielony Yawal" zapoczątkowała nową erę dla Grupy Yawal. Podczas tego wydarzenia, firma nie tylko oficjalnie zadeklarowała swoje zaangażowanie w ramach United Nations Global Compact, ale również zaprezentowała innowacyjne pomysły i rozwiązania zgodne z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Ta inicjatywa, podkreślająca znaczenie ekologicznych praktyk, stanowiła jednocześnie celebrowanie członkostwa firmy w prestiżowej globalnej sieci.

Czytaj więcej...

 

Z KRISPOL znajdziesz swój "Pomysł na Dom" - zainspiruj się projektamiPodjęcie się budowy, remontu lub termomodernizacji domu nie należy do łatwych zadań.  W ich trakcie trzeba wziąć pod uwagę wiele aspektów, w tym wygląd, możliwości, a także komfort i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Nawet jeżeli plan i przeprowadzenie modernizacji lub budowy domu zlecimy profesjonalistom, nadal potrzebne są konkretne wytyczne, aby ich praca zmierzała w odpowiednim kierunku, a efekt końcowy spełnił oczekiwania lokatorów. Gdzie szukać wiedzy i inspiracji?

Czytaj więcej...

Zbiórka z maratonu "Wiosenna Dycha z Aliplastem" trafiła do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach„Wiosenna Dycha z Aliplastem” to projekt Fundacji Grupy Aliplast, realizowany we współpracy z Fundacją Rozwoju Sportu. Bieg był wydarzeniem charytatywnym - połowa dochodu pochodzącego z opłat startowych została przekazana w dniu dzisiejszym, 25 maja, na rzecz sportowców z niepełnosprawnością z Lublina a konkretnie do Lubelskiej Drużyny Rugby na Wózkach „Brave Snails”, którą reprezentował Artur Jurek - Prezes Stowarzyszenia Grupa Aktywnej Rehabilitacji Rekryteringsgruppen – Region Lubelski i jednocześnie kapitan „Brave Snails”.

Czytaj więcej...

Yawal rozszerza swoją obecność na rynku o nowe biuro dla Klientów w GdańskuYawal SA, producent innowacyjnych rozwiązań architektonicznych, z dumą ogłasza otwarcie swojego nowego biura dla klientów w prestiżowym budynku Wave w Gdańsku. Ten strategiczny krok jest dowodem na dynamiczny rozwój i zaangażowanie w obsługę klientów na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej...

Systemy DP 180 Primeview i Moreview od Yawal S.A. uhonorowane nagrodą Top BuilderSystemy Moreview oraz DP 180 Primeview od Yawal ponownie zdobyły nagrodę w konkursie Top Builder. Tym razem wyróżnienia zostały przyznane w kategorii "Produkt rekomendowany po latach eksploatacji, zweryfikowany rynkowo".

Czytaj więcej...

Naumal i Yawal zapraszają na wydarzenie "Moreview dni otwarte dla Architektów"Firma Naumal oraz Yawal SA serdecznie zapraszają na wyjątkowe wydarzenie „Moreview dni otwarte dla Architektów". Ten niezwykły event organizowany przez firmę Naumal przy współpracy z Yawal S.A. odbędzie się w centralnej Polsce, w jednej z najnowszych inwestycji zrealizowanych przez firmę Naumal.

Czytaj więcej...

KRISPOL Września z nowym otwarciemKolejny sponsor, stabilizacja w sztabie szkoleniowym i olbrzymia pozytywna energia mają sprawić, że KRISPOL Września z nową siłą i dynamicznymi planami rozwoju wejdzie w nowy siatkarski sezon. Wieloletnie wsparcie siatkarskiej drużyny przez markę KRISPOL będzie kontynuowane, a grono sponsorów wzmacnia firma SCZ Inwestycje.

Czytaj więcej...

Roca Group i Plug and Play łączą siły, aby zmodernizować branżę łazienkowąFundusz Grupy Roca - Roca Group Ventures, podpisał porozumienie z innowacyjną platformą Plug and Play. Dzięki temu Grupa Roca zyska wiedzę na temat najnowszych technologii, które umożliwią rozwój nowych modeli biznesowych i produktów w całym łańcuchu dostaw. Jednocześnie zostaną poczynione inwestycje w procesy, które są przeprowadzane na tej platformie.

Czytaj więcej...

Yawal SA został wpisany do bazy dostawców NATOW maju tego roku firma Yawal SA. Uzyskała wpis do specjalistycznej bazy dostawców NATO. NATO Support and Procurement Agency (NSPA) jest międzynarodową organizacją zajmującą się wsparciem logistycznym dla państw członkowskich NATO. Agencja ta odpowiada za koordynację i realizację szerokiej gamy projektów, mających na celu zapewnienie jak najwyższej jakości sprzętu i usług dla sił zbrojnych.

Czytaj więcej...