• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Firma Hörmann na MONTERIADZIEHala 5 MTP, stoisko nr 108
31.01 – 3.02, BUDMA 2023 

Czytaj więcej...

 

KRISPOL rozpoczyna zbiórkę na WOŚP i zachęca do pomaganiaJuż w najbliższy weekend odbędzie się 31. Finał akcji Jurka Owsiaka. Fundacja gra dla wszystkich - małych i dużych i chce wygrać z sepsą. KRISPOL od lat dokłada swoją cegiełkę do puszki i angażuje się w promowanie akcji wśród pracowników, klientów i partnerów handlowych. W tym roku nie mogło być inaczej.

Czytaj więcej...

Firmy Kraton i Lestor partnerami współpracującymi 4 Design DaysW ramach 7. edycji 4 Design Days, która odbędzie się w dniach 26-29 stycznia 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, firmy Kraton i Lestor zaprezentują kilka wybranych produktów marki Hörmann.

Czytaj więcej...

Diamenty Forbesa 2023 dla Grupy CerradGrupa Cerrad znalazła się w gronie laureatów prestiżowego rankingu "Diamenty Miesięcznika Forbes" 2023.

To coroczny tytuł dla firm, które najskuteczniej zwiększyły swoją wartość w ostatnich 3 latach. Aby zyskać prestiżowe wyróżnienie i znaleźć się w rankingu laureatów sporządzanej raz do roku listy Diamenty Miesięcznika Forbes, należy dowieść swojej skuteczności w budowaniu silnej marki i zwiększaniu wartości biznesu, co w obecnych czasach globalnego kryzysu ekonomicznego nie jest łatwe.

Czytaj więcej...

Profesjonalne wyciskanie aluminium od profesjonalistów z Final S.A.Celem nadrzędnym przedsiębiorstwa FINAL SA jest dostarczanie swoim partnerom biznesowym produktów w najbardziej ekonomicznym modelu opartym na zasadzie One-Stop-Shop. Dzięki niemu cały proces produkcji profili zaczynając od wyciskania przez prefabrykację, anodowanie aż po logistykę (i nie tylko), przeprowadza jedna organizacja – Final.

Czytaj więcej...

Rozwiązania Aluprof w Browarach Warszawskich, najlepszej miejskiej rewitalizacji na świecieRewitalizacja i modernizacja istniejących budynków, zwłaszcza zabytkowych, to trend, który w ostatnim czasie bardzo zyskuje na popularności. Wynika to nie tylko z troski o środowisko (budowa nowego obiektu jest zdecydowanie mniej ekologiczna), ale też jest przejawem szacunku dla historii i tradycji danego miejsca. Przykładem realizacji, w której pomimo zastosowania nowoczesnych, nadających inwestycji industrialny wygląd rozwiązań, udało się zachować dawny charakter przestrzeni, są Browary Warszawskie. W tej wyjątkowo udanej rewitalizacji, nagrodzonej prestiżowym wyróżnieniem MAPIC Awards 2022 w kategorii Best Urban Regeneration, swój udział miała firma Aluprof, której systemy aluminiowe zostały tam zastosowane.

Czytaj więcej...

Final S.A - finalizujemy Twoje pomysły dzięki aluminium!Dla Final S.A. i jego pracowników obcowanie z aluminium to obecnie codzienność. Firma chce wiedzieć o nim wszystko, tak aby jak najlepiej wykorzystywać jego potencjał. Aż ciężko sobie wyobrazić, że ludzkość zna ten pierwiastek (aluminium to techniczna nazwa pierwiastka „glin”) zaledwie od niecałych 200 lat, a w przemyśle wykorzystuje od ok. 140.

Czytaj więcej...

Stawiamy na innowacje, rozwój i edukacjęBostik Polska jest bez wątpienia liderem w produkcji nowoczesnych preparatów do uszczelniania, klejenia i rozwiązań do podłóg. Ponad stuletnia tradycja zobowiązuje, a firma śmiało podąża wytyczoną od dekad ścieżką rozwoju opartego na wprowadzaniu innowacyjnych produktów, przemyślanym podejściu do biznesu, a także wsparciu merytorycznym partnerów biznesowych i edukacji użytkowników na co dzień korzystających z oferty Bostik.

Czytaj więcej...

Okna i fasady Aluprof w Nowym Rynku D, najlepszym ekologicznym budynku roku według PLGBCW ostatnich latach coraz więcej nieruchomości komercyjnych powstaje w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wynika to nie tylko z zaostrzenia norm budowlanych, ale też jest odpowiedzią na oczekiwania inwestorów, którym zależy na ograniczeniu wpływu budynku na środowisko oraz niższych kosztach jego utrzymania, w tym mniejszym zapotrzebowaniu na energię.

Czytaj więcej...