• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

"Silny sygnał od silnego przemysłu" - Firma Final S.A. na Targach Aluminium 2022 w DusseldorfieW dniach 27 – 29 września 2022 odbyły się Targi Aluminium - najważniejsza impreza branżowa w przemyśle aluminiowym. Targi odwiedziło 20400 uczestników ze stu krajów świata. Wśród 730 wystawców z 50 krajów znalazła się firma Final S.A.


    Obecność na tegorocznym wydarzeniu była o tyle istotna, że branża producentów aluminium pokazała swoim dostawcom, klientom i interesariuszom, że nie składa broni i pomimo kryzysu i problemów z utrzymaniem ciągłości łańcuchów dostaw nadal ma zamiar prężnie się rozwijać, finalizować swoje zamówienia oraz zdobywać nowe projekty. Obecność na targach pozwoliła również spółce Final S.A.  spotkać się z już istniejącymi klientami firmy oraz odbyć wiele konstruktywnych spotkań z potencjalnymi klientami z kraju, ale przede wszystkim z Europy.  

     Stanowisko firmy Final S.A. zlokalizowane w hali, w której odbywały się targi stało się na te trzy dni miejscem spotkań branżystów z całego świata.  Wymieniono doświadczenia zarówno w dziedzinie prowadzenia biznesu, sytuacji rynkowej, jak i najnowszych technologii obróbki aluminium. Niewątpliwie, czas spędzony w Dusseldorfie firma wykorzystała w pełni, wierząc, że przerodzi się on w nowe relacje i kontakty, które przekształcą się w długotrwałą współpracę.  

FINAL
press box