• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

AKTUALNOŚCI

Gala Kreator Budownictwa Roku 2022 za nami - Saint-Gobain Construction Products Polska z dwoma wyróżnieniamiZa nami finał 12. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku 2022. Podczas uroczystej gali dwa wyróżnienia trafiły do Grupy Saint-Gobain, która zrzesza marki ISOVER, RIGIPS i WEBER. Zaszczytne tytuły zostały przydzielone spółce w kategoriach firma oraz produkt i inwestycja.


Podczas tegorocznej edycji projektu, Polska Izba Inżynierów Budownictwa postanowiła drugi rok z rzędu nagrodzić spółkę Saint-Gobain Construction Products Polska w kategorii „Firma”. Wyróżnienie trafiło także do marki RIGIPS za płytę gipsowo-kartonową Rigips PRO typ A z nadrukiem.

Jesteśmy zaszczyceni, że podczas tegorocznej Gali do naszych rąk trafiły dwie statuetki. To dla nas potwierdzenie, że zarówno klienci, jak i specjaliści z branży doceniają nasze działania i produkty. Te dwa wyjątkowe wyróżnienia są dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego inwestowania w rozwój firmy – mówi Mateusz Bagnecki, Application Development Department Manager w Saint-Gobain Polska

Tytuły nadawane przez Kreatora Budownictwa kierowane są do osób i firm działających w branży budowlanej, które każdego dnia inspirują, motywują, świadomie budują swoją markę, a także podejmują działania przyjazne ekologii. Wyróżnienia przyznawane są osobom i firmom, a od 10. edycji także produktom i inwestycjom. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W 12. edycji wyróżniono: 14 osób, 15 firm oraz 15 produktów i inwestycji, wyróżniających się w branży budowlanej.

SAINT-GOBAIN
newss.pl