• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Nowoczesny i bezpieczny - nowy brodzik kompozytowy Magma od ROCADobrze zaprojektowana strefa prysznica składa się z kilku elementów: kabiny, zestawu natryskowego, odpowiednio dobranych akcesoriów i brodzika. Szczególnie przed tym ostatnimi stawiane są wysokie wymagania – zarówno w zakresie designu, jak i bezpieczeństwa. Najnowsza propozycja Roca – rodzina brodzików Magma – spełnia obydwa te wymagania.

Czytaj więcej...

 

Eko wybór - nowoczesne baterie i prysznice z funkcją oszczędzania wodyŻycie w stylu eko to nie tylko kwestia panującej mody. Ubożejące zasoby wody pitnej na Ziemi to fakt, z którym będą musiały mierzyć się kolejne pokolenia. Dlatego coraz częściej kupujemy rozważniej, segregujemy śmieci, wsiadamy na rower zamiast do auta, a w łazience montujemy baterie i prysznice oszczędzające wodę.

Czytaj więcej...

INEOLINK - solidny stelaż podtynkowySzybka i nieskomplikowana instalacja elementów łazienkowego wyposażenia to cel wielu wykonawców. Dzięki nowemu systemowi instalacyjnemu INEO marki LAUFEN założenia te stają się w pełni realne. Pracę ułatwiają wstępnie zmontowane komponenty, które znacznie skracają czas montażu.

Czytaj więcej...

Nowe inteligentne toalety RocaKomfort i dobre samopoczucie użytkowników są istotą inteligentnej łazienki. Jeśli dołożymy do tego ekologię i wielofunkcyjność, otrzymujemy przestrzeń skrojoną na miarę współczesnych potrzeb. W trend ten wpisują się toalety myjące – zaawansowane rozwiązania, które pozwalają na utrzymanie maksymalnej higieny, jak i wyjątkowej wygody podczas codziennego użytkowania. Roca proponuje nowe rozwiązania w tym zakresie.

Czytaj więcej...

LAUFEN Clean Coat Active: ochronna tarcza przeciw wirusom i bakteriomObok designu, to właśnie higiena i czystość odgrywają kluczową rolę w tworzeniu komfortowej przestrzeni łazienki. Dlatego wielu właścicieli toalet prywatnych, jak i publicznych, polega na ceramice LAUFEN.

Czytaj więcej...

Kolekcja Tura - ukształtowana przez architekturęRoca podkreśla wartość architektury i kultury Barcelony w ekskluzywnej kolekcji Tura, zaprojektowanej dla najbardziej wymagających użytkowników przez Andreu Carullę.

Czytaj więcej...

Odpowiednia deska ma znaczenie. Bogata oferta desek sedesowych i pokryw bidetowych od RocaWybór odpowiedniej deski WC dedykowanej konkretnemu modelowi miski wpływa na funkcjonalność i komfort korzystania z toalety. Ma także ogromny wpływ na estetykę samego produktu, jak i całego wnętrza łazienkowego. Roca projektując deski WC skupia się na trzech podstawowych elementach: higienie, estetyce i wysokim komforcie użytkowania. Proponujemy przy tym zróżnicowane rozwiązania dopasowane do potrzeb szerokiej grupy użytkowników i wielu dostępnych w naszej ofercie modeli misek WC.

Czytaj więcej...