• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

ŁAZIENKA

Poznaj rodzaje natryskówUrządzając łazienkę, coraz chętniej wyposażamy ją w kabinę prysznicową. To nie tylko idealny pomysł na stworzenie ciekawej aranżacji nawet na niewielkiej przestrzeni. Prysznic oferuje bowiem pełną gamę doznań kąpielowych – od krótkich, orzeźwiających natrysków, po te wyjątkowo relaksujące w strugach deszczu.

Czytaj więcej...

 

W multifunkcjonalnej strefie prysznicaStrefa prysznica w ostatnich latach przeszła ewolucję, a można by nawet rzec – rewolucję. Kiedyś występowała wyłącznie w formie gotowej kabiny z brodzikiem, dziś jest wielofunkcyjną przestrzenią, starannie wpisaną w wystrój łazienki.

Czytaj więcej...

Baterie w wersji blackArmatura w czarnej tonacji, subtelnie wpleciona w kompozycję, może podkreślić jej charakter. Wprowadzona na zasadzie kontrastu, potrafi ją odmienić. Zawsze zadziwia oryginalnością i klasą jednocześnie.

Czytaj więcej...

W ergonomicznej łazienceJeśli łazienka ma służyć wszystkim domownikom, powinna być tak urządzona, by spełniać potrzeby każdego z nich. Podpowiadamy, o czym warto pamiętać, na co zwrócić uwagę.

Czytaj więcej...

Szukasz baterii łazienkowych i pomysłu jak je wkomponować w przestrzeń? Postaw na markę LaufenBaterie w łazience to jeden z najważniejszych elementów jej wyposażenia. Jako medium dla życiodajnej wody, muszą oddawać jej szacunek nie tylko poprzez swój design, ale także przez efektywne wykorzystywanie funkcji ograniczających jej zużycie. Kolekcje armatury LUA, LAURIN i Kartell LAUFEN udowadniają, że cechy te mogą iść ze sobą w parze.

Czytaj więcej...

Łazienka dla dwojgaPrzestronna, wygodna i piękna. Umożliwia komfortową pielęgnację, ale i pozwala na wspólny wypoczynek w przyjaznym, relaksującym otoczeniu. Oto najlepszy opis łazienki dla dwojga.

Czytaj więcej...

Kryształowa elegancjaSymetria, czysta forma, blask i delikatność – to cechy kryształu, które mogą zainspirować do wykreowania wyjątkowej aranżacji łazienkowej.

Czytaj więcej...