• Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Reklama

OKNA I DRZWI

Jak zamówić drzwi wejściowe z SKD? Praktyczny poradnikPowszechny dostęp do nowoczesnych technologii sprawia, że z zaawansowanych rozwiązań stosowanych dotychczas w wybranych okolicznościach mogą obecnie korzystać również prywatni użytkownicy.

Czytaj więcej...

 

Okna na ekstremalną pogodęZmiany klimatyczne powodują nieprzewidywalne i często gwałtowne zjawiska pogodowe. Tegoroczne lato przyniosło ekstremalne upały występujące na przemian z gwałtownymi burzami. Dlatego tak ważne jest stosowanie okien, drzwi i osłon przeciwsłonecznych o kompleksowo przebadanych, wysokich właściwościach związanych z wodoszczelnością i odpornością na obciążenie wiatrem. 

Czytaj więcej...

SIEGENIA w standardzie KNXJeszcze więcej komfortowej przestrzeni w automatyce obiektowej

W pełni motoryczna zasuwnica wielopunktowa GENIUS, dostosowany do zasuwnic z samoczynnym ryglowaniem A-napęd oraz napęd DRIVE CL do okien zyskały właśnie dodatkowe możliwości zarządzania, otwierając przed producentami stolarki nowe obszary zastosowań: wszystkie trzy napędy można zintegrować cyfrowo z automatyką obiektową KNX.

Czytaj więcej...

Dziedzictwo architektoniczne vs. nowoczesne innowacjeRola stolarki otworowej w stylizowanych domach

Nowoczesne okna to nie tylko funkcjonalność ale także odpowiedź na aspekty związane z estetyką, a co najważniejsze z wymaganiami technicznymi pod kątem energooszczędności czy szczelności akustycznej. Co często ważne dla inwestorów, można je z łatwością dostosować do każdego stylu architektonicznego.

Czytaj więcej...

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stolarki do domu? Część III - drzwi wejścioweDrzwi wejściowe są niewątpliwie wizytówką domu. Jednak wybierając je, nie powinniśmy kierować się wyłącznie ich wyglądem. Na co zwrócić uwagę, aby drzwi wejściowe były bezpieczne, funkcjonalne, zgodne z obowiązującymi trendami, a przede wszystkim, żeby służyły nam przez lata? W trzeciej części naszego cyklu temat ten podjęli eksperci z G-U Polska i KRISHOME.

Czytaj więcej...

Wakacje, czyli jak zabezpieczyć dom przed włamaniemWakacje to czas, kiedy myślimy o dłuższym wypoczynku i planujemy wyjazdy. Z pewnością nikt nie chce doświadczać sytuacji, kiedy po powrocie czeka na niego obrabowany dom. Niestety w wakacje złodzieje – wykorzystując urlopową nieobecność właścicieli, ich nieostrożność lub słabe zabezpieczenie domostwa – zaczynają wytężoną pracę i obserwację terenową. Do kradzieży często dochodzi właśnie podczas wakacyjnego wyjazdu. Jak zatem trafić na urlop bez obaw o dobytek? Warto znać podstawowe zasady antywłamaniowe i zwrócić uwagę na okna i drzwi.

Czytaj więcej...

KRISHOME FEN 78N - Okno z idealną proporcjąW erze, gdy design czerpie inspirację z funkcjonalności, dobrze doświetlone domy i mieszkania stają się kluczem do codziennego komfortu. Naturalne światło, w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi, tworzy harmonię sprzyjającą zarówno zdrowiu, pracy, jak i odpoczynkowi.

Czytaj więcej...